Příběh kabelky


Pojďte se s námi podívat pod ruce ... poodhalit tajemství jak může v našich rukou vzniknout kabelka ... podívat se jak nás to baví ... máme radost a těšíme se na Vaší radost, kterou Vám naše kráska udělá ... Neváhejte nám poslat jak se Vaše nová kamarádka, kabelka u Vás má ... Příběh u nás začíná a s Vámi pokračuje ... Těšíme se ... Jako první přijde nápad, přání, jeho náčrt a ladění vzhledu ... pak nastříháme, namalujeme a ušijeme, my říkáme, že dáme kabelce život ... krásně ji zabalíme a s radostí posíláme k Vám... Odměnou je pro nás Vaše spokojenost a radost, kterou nám vracíte svou radostí... Vaše Petra a Šárka

A kdo jsme ? ...

Jsme holky, kamarádky, které se náhodou potkaly a rozhodly se jít společnou cestou. Ale náhody vlastně neexistují :). Život nás spojil, mělo to tak být a my teď spolu děláme co nás baví a tu radost předáváme dál Vám všem. Co nás čeká ani nevíme, neplánujeme, vše přichází samo, myšlenky, pocity a my je vzájemně spojujeme a vytváříme pro Vás kousek nás... Věříme, že naše výrobky dokážou odhalit kousek Vašeho já, budou Vám dělat radost, krásně se nosit a zůstanete s námi.

Z čeho jsou naše kabelky ušité ? 

Pečlivě jsme vybraly dodavatele koženek, jsou měkké, poddajné, krásně vypadají a po ušití dají kabelce to co potřebujeme. Sami osobně testujeme... ušijeme si kabelku a nosíme jí, trošku více jí nosíme a více zatěžujeme a vše nám prochází, tedy jsou kvalitní a naším kabelkám moc sluší.

Další co kabelkám moc sluší a my doslova ke každé přikládáme a zkoušíme, která je hezčí, jsou podšívky ... Ano pro nás a věříme, že i pro Vás je pohled do kabelky něčím více a pokud otevřete a koukne na Vás další krása, tak to pohladí ... Podšívky používáme žakárové, jsou pevné a zároveň zdobené tkaným vzorem a my je máme moc rády... Věříme, že i Vás okouzlí... U každé kabelky Vám vložíme fotku na co se uvnitř krásky můžete těšit.

Kabelky, naše krásky, pro Vás také ručně malujeme speciálními permanentními barvami. Opět jsme je pečlivě vyzkoušely a stále je zkoušíme a stále nás více překvapují a moc se nám líbí. Tedy se těšíme na každý nápad a novou krásku co vznikne. Barvy co používáme jsou krycí i metalické a perleťové odstíny, jsou výjimečně jasné a to i na černém či tmavém podkladu. Barvy na podkladu zůstanou pružné, nevyblednou působením světla, dají se prát i chemicky čistit. Po každém namalování poctivě schnou a pak je zafixujeme přežehlením .

Pokud bude potřeba kabelku omýt, doporučujeme hadříkem jarovou nebo mýdlovou vodou.. Malované krásce omytí nevadí,ale dávejte prosím pozor na tlak, poškrábání, dření barvy, mechanický tlak, to by nemuselo působit dobře. U peříčkových a kožešinových kabelek používáme přírodní materiály a ty potřebují obzvlášť péči a jemné, šetrné zacházení. Nemají rády vodu, tedy je nevhodné je ponořit do vody, tím se mohou znehodnotit. Vlhko, které je venku v chladnější a deštivé dny jim nevadí. Podrobněji o péči najdete: Péče o krásky/kabelky

Věříme, že naše krásky se stanou Vašimi kamarádkami, budou Vás provázet celým dnem, i večerem a dělat Vám radost, tak jako dělají nám, když nám pod rukami vznikají.

Rádi pro Vás naše krásky dárkově zabalíme, stačí si zvolit, připlatit tuto možnost v objednávce a kabelka přijde zabalena v naší dárkové krabici, uložena v saténovém lůžku a ozdobena saténovou stuhou... Tedy na Vás už bude jen předat a radost udělat druhým nebo sobě ...

Krásné dny a těšíme se, že se s námi budete těšit na nové krásky...

Petra a Šárka 

Sledujte nás také na facebooku....jsme s vámi ve spojení, dozvíte se co chystáme a jak nám to jde....


Porovnání výrobku (0)


Hnědá s tulipány

Hnědá s tulipány

Přišlo jaro a s jarem přání mít kabelku malovanou ... Bylo to pro nás motivující a krásné toto přání..

1 220 Kč

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)