Péče o krásky/kabelky

Krásky budou Vaší ozdobou, elegancí a doprovodem každých dnů ... Stejně jako my ženy potřebujeme péči a jemné zacházení, tak i naše krásky...  Zde pro Vás několik rad jak pečovat a udržovat krásky pro jejich delší životnost ... Děkujeme za přečtení...

  • Kabelky nepřetěžujte, maximální nosnost 1,5 Kg ...
  • Kabelky neperte v pračce, ani nežehlete, chemicky nečistěte a nevystavujte přímému působení tepla a vody. Kabelky nepřehýbejte a neohýbejte, mohou změnit tvar, koženky se vzájemně obarvit.

DOPORUČENÁ PÉČE:

  • Koženkové kabelky pouze ručně čistit navlhčeným jemným hadříkem v mýdlové nebo v jarové vlažné vodě. Vždy dosušte do sucha a než budete omývat zkuste prosím mycí prostředek na skryté části koženky. Nepoužívejte houbičku, hadřík s brusnou částí, děkujeme.
  • Koženkové malované kabelky můžete ručně čistit navhlčeným jemným hadříkem v mýdlové nebo v jarové vlažné vodě. Vždy dosušte do sucha a než budete omývat zkuste prosím mycí prostředek na skryté části koženky. Nepoužívejte houbičku, hadřík s brusnou částí, děkujeme. Malované kabelky ( obrázek) nevystavujte mechanickému tlaku, oděru ... může dojít k poškození obrázku.
  • Kožešinové kabelky jsou jemné, kvalitně vyčiněné, kůže přírodní, nijak nedobarvená. Zde prosíme o citlivé zacházení, vyvarovat se přímému kontaktu s vodou...Určitě neprat, nežehlit, chemicky nečistit. U koženkové části na kožešinové kabelce můžete postupovat jako v péči o koženkovou kabelku.
  • Peříčkové kabelky jsou křehké,velmi jemné, vyrobené z peří kohouta, které výrobce dobarvuje černou barvou a zde upozorňujeme, že při kontaktu se světlou látkou by mohlo dojít k obarvení, prosím dávejte pozor. Peří je přírodní materiál a je opět citlivější na zacházení a mechanický tlak. Zde určitě neprat, nežehlit, chemicky čistit nedoporučujeme. U koženkové části opět zvolte postup jako radíme v péči o koženku, děkujeme.
  • Koženkové kabelky s krajkou jsou společenské krásky, které opět se nesmí prát, žehlit a chemicky čistit. Krajková část je jemná, zde nepoužívejte mechanický tlak, pozor na kontakt s předměty co by mohly krajku poškodit, i třeba prstýnek, který Vám vklouzne do vzoru a může krajku roztrhnout. U koženkové části opět doporučujeme stejný postup v péči o koženkovou kabelku, děkujeme.
  • Látkové (riflové) části na kabelce opět neprat, pouze vlhčeným hadříkem s mýdlovou vodou lehce očistit a nechat uschnout, nedávat prosím na topení, může dojít k poškození ostatních částí vlivem tepla.
  • Kovové části nepotřebují speciální péči,ale doporučujeme opět chránit před vlhkem a chemikáliemi, děkujeme.

Děkujeme za dodržování těchto rad, které pomůžou udržet Vaší krásku/kabelku co nejdéle v kondici.

Krásné dny Petra a Šárka

za ba-bag by Petra BábkováV této kategorii nejsou žádné výrobky.